ALIM HEYETİ BAŞVURULARI BAŞLADI!

01-04 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecek 63. AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı'nda, Yurtdışı Satın Alma Heyeti organizasyonu yapılacaktır.

 

Gerekli evrak ve detaylar aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

ÖNEMLİ NOTLAR:

 

 1.       SON BAŞVURU TARİHİ 03 MART 2020’ dir. Kontenjanımız sınırlı olup ilk dönem başvuruları 14 ŞUBAT 2020 tarihinde sona erecektir. Katkı payı ödeme tarihine göre talepler işleme alınacak, kontenjanın dolması halinde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

2.       Heyet kapsamında ağırlamak istediğiniz müşterilere ait Pasaport örneklerinin ve EK-1 ALIM HEYETİ TALEP FORMU' nun doldurularak (kaşe ve imzalı olarak) derneğimize ulaştırılması gerekmektedir.

3.       Her müşteriniz için katılımcıların ülkelerine göre belirlenmiş EK-2 YURTDIŞI ALIM HEYETİ KATILIM BEDELI TABLOSU’nda belirtilen katkı paylarının TASD Banka hesaplarına ödenmesi gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan başvurular işleme alınmayacaktır.

4.   Alım Heyeti Talep formunun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Otel ve uçak rezervasyonları, paylaşacağınız müşteri iletişim bilgilerine doğrudan gönderilecek olup, konfirmasyon direk alım heyeti kapsamında gelecek olan müşteriden alınacak ve ilgili seyahat dokümanları yine kendileriyle paylaşılacaktır. İlgili iletişim bilgilerinde eksik/yanlış bilgi var ise başvurular işleme alınmayacaktır.

5.        Alım Heyeti başvuruları “aymod@tasd.com.tr” e-mail adresi üzerinden yapılacak olup, whatsapp üzerinden yada telefonda sözlü olarak bildirilen başvurular işleme alınmayacaktır.

 

Hesap Bilgilerimiz:

Banka             : İş Bankası

Hesap Adı      : Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği İktisadi İşletmesi

IBAN               : TR88 0006 4000 0011 2780 4103 05

 

EK-1 ALIM HEYETİ TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ!

EK-2 YURTDIŞI ALIM HEYETİ KATILIM BEDELİ TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ!

 

İletişim Bilgileri:

E-mail :  aymod@tasd.com.tr

Tel      :   0 545 643 10 70

                0 545 643 10 60

Adres :   İ.O.S.B. Aymakoop San.Sit. Ticaret Merkezi Kat:10

                Başakşehir/İSTANBUL