31 Mart – 03 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenecek 64. AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda, Yurtdışı Satın Alma Heyeti organizasyonu yapılacaktır.

Gerekli evrak ve detaylar aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. SON BAŞVURU TARİHİ 19 MART 2021’ dir. Kontenjanımız sınırlı olup ilk dönem başvuruları 12 ŞUBAT 2021 tarihinde sona erecektir. Katkı payı ödeme tarihine göre talepler işleme alınacak, kontenjanın dolması halinde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
  2. Heyet kapsamında ağırlamak istediğiniz müşterilere ait Pasaport örneklerinin ve ALIM HEYETİ TALEP FORMU’ nun doldurularak (kaşe ve imzalı olarak) aymod@tasd.com.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.
  3. Her müşteriniz için katılımcıların ülkelerine göre belirlenmiş  YURTDIŞI ALIM HEYETİ KATILIM BEDELI TABLOSU’ nda belirtilen katkı paylarının TASD Banka hesaplarına ödenmesi gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan başvurular işleme alınmayacaktır.
  4. Alım Heyeti Talep formunun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Talep formlarında eksik/yanlış bilgi var ise başvurular işleme alınmayacaktır.
  1. Alım Heyeti başvuruları aymod@tasd.com.tr e-mail adresi üzerinden yapılacak olup, Whatsapp üzerinden yada telefonda sözlü olarak bildirilen başvurular işleme alınmayacaktır.

 

  • Sadece UÇAK BİLETİ talebiniz var ise TIKLAYINIZ.
  • Sadece KONAKLAMA talebiniz var ise TIKLAYINIZ.
  • UÇAK BİLETİ ve KONAKLAMA talebiniz var ise TIKLAYINIZ.
  • YURTDIŞI ALIM HEYETİ KATILIM BEDELİ TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Hesap Bilgilerimiz:

Banka             : İş Bankası

Hesap Adı      : Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği İktisadi İşletmesi

IBAN               : TR88 0006 4000 0011 2780 4103 05

 

 

İletişim Bilgileri:

E-mail :  aymod@tasd.com.tr

Tel      :   0 545 643 10 40 / 0 545 643 10 60

Adres :   İ.O.S.B. Aymakoop San.Sit. Ticaret Merkezi Kat:10 Başakşehir/İSTANBUL