66. AYMOD AYAKKABI MODA FUARI YER DEĞİŞİKLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR!

Değerli Fuar Katılımcımız,

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği organizasyonunda gerçekleştirilen AYMOD Ayakkabı Moda Fuarlarında yer değişikliklerinin adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesini teminen, Fuar Komitesince karara bağlanarak, Dernek Yönetim Kurulumuzca onaylanan Aymod Fuarları Yer Değişikliği Başvurusu ve Sıralama Kriterleri Aşağıda yer almaktadır.

1- TASD üyesi olmak ve Derneğe borcu bulunmamak,
2- Talep edilen salon ile ürün grubu uygunluğu bulunmak
3- Son 3 fuara katılmış olmak ve yer değişikliği yapmamış olmak
4- Mevcut yerinde sözleşme ve ödeme prosedürünü tamamlamış olmak.

Başvuru tarihleri : 04 – 31 Ocak 2022

Yer değişikliği için gerekli başvuru ve sıralama kriterlerine uygunluk sağlayan firmanın son katılım sağladığı alanda -kesintisiz katılımı- kontrol edilerek, derneğimizin web sitesinde (www.tasd.com.tr) 01.Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak sıralama listesinde yerini alacaktır.

Önemli Bilgilendirme :

– Son 3 (üç) fuara katılmamış veya yer değişikliği yapmış ya da son fuara katılım sağlamamış firmaların yer değişikliği başvuruları dikkate alınmayacaktır.
– Talep edilen salonlardaki -boş yerlere – istinaden ve sıralamaya göre yer tahsisi yapılacak olup; müsait yer bulunamaması halinde mağduriyet oluşmaması adına yer değişikliği başvurusu öncesi katılımcılarımızın mevcut yerinde sözleşme yapması ve ödeme sürecini tamamlamış olması zorunludur. Mevcut yerinde sözleşme ve ödeme süreci tamamlamamış firmaların başvuruları dikkate alınmayacaktır.
– Salon girişlerinde ve ikinci koridorlarında olası yer değişikliklerinde deri ürün grubuna öncelik verilecektir.

 

Başvuru formu için tıklayınız.

Başvuru formunu FUAR_KATILIMCISI_YER_DEĞİŞİKLİĞİ_TALEP_FORMU altındaki DOSYA sekmesine tıklayarak, İndir bölümünden excel formatında(.xlsx) indirebilirsiniz.

Başvurularınız dikkate alınabilmesi için yukarıda belirtilen formu en geç 31 Ocak 2022 tarihine kadar bilgi@tasd.com.tr adresine iletmeniz gerekmektedir.